Для потерпілих внаслідок бойових дій працівників Донецької області призначено страхові виплати від ФССУ

Усі працівники, які постраждали під час роботи внаслідок бойових дій, а також їх родини та утриманці забезпечуються страховими виплатами від Фонду соціального страхування України.

З початку повномасштабного вторгнення росії управління виконавчої дирекції Фонду в Донецькій області призначило для них уже 160 тисяч гривень одноразових допомог, у тому числі постраждалим на виробництві працівникам – більше 108 тисяч гривень та 1 утриманцю – 52 тисячі гривень.

Середній розмір одноразової допомоги в разі стійкої втрати працездатності склав 21,7 тисяч гривень.

Для кожного потерпілого, утриманця, а також для осіб, які не перебували на утриманні померлого, однак мали на це право, Фондом нараховано також щомісячні страхові виплати.

Також Фондом соціального страхування України компенсуються витрати на поховання загиблих внаслідок ведення бойових дій застрахованих осіб.

Зазначимо, одноразова допомога сім’ї потерпілого виплачується в сумі, що дорівнює 100 розмірам прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на день настання права на страхову виплату. Одноразова допомога кожній особі, яка перебувала на його утриманні, виплачується в сумі, що дорівнює 20 розмірам прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на день настання права на страхову виплату. Одноразова допомога в разі встановлення стійкої втрати професійної працездатності розраховується виходячи з 17 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на день настання права на страхову виплату, та залежить від ступеня втрати професійної працездатності.

За матеріалами управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.