Співробітники підприємства «Донецькоблгаз» отримали комплекти бронежилетів і касок

Засоби захисту допомагають газовикам якісно виконувати свою роботу.

Додаткові комплекти бронежилетів і касок отримали газовики АТ «Донецькоблгаз». Про це підприємство повідомляє у Facebook.

Під час виконання робіт на територіях, де ведуться активні бойові дії, на працівників, окрім наявних шкідливих речовин та небезпечних факторів, діє ще й загроза ураження уламками від вибухових пристроїв, снарядів вогнепальної зброї та інших різних предметів (каміння, палиці, металеві частини та ін.)

Для безпечного виконання виробничих завдань важливо використовувати засоби індивідуального бронезахисту. Окрім основного призначення — захисту людини від ураження різними предметами, ці засоби ще й підвищують ефективність виконання службових обов’язків за рахунок психологічного стану працівника, який впевнений у захисті свого життя та здоров’я.

“Робочі будні газовиків вже неможливо уявити без обстрілів. І в таких тяжких умовах ми намагаємося максимально знизити ризик для них. Бронежилети й каски — це лише один з кроків! Ми посилено співпрацюємо з відповідними службами та органами, щоб надавати безпечні умови праці для робітників”, — наголошує Голова правління Вадим Батій.

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.