Окупаційна влада Маріуполя заявила про знесення 465 багатоквартирних будинків

Будівництво безкоштовних квартир на заміну втраченого житла не планується.

За даними окупаційної влади Маріуполя, у місті впродовж 2022-2023 років знесено 465 житлових багатоквартирних будинків. Про це розповів радник законного мера міста Петро Андрющенко у своєму телеграм-каналі 15 серпня із посиланням на дані російської чиновниці Олени Богданової, - повідомляє "ОстроВ".

"Знесено багатоверхових будинків - 465. Загальна кількість квартир в знесених будинках склала 33 480. Загалом планується роздати квартир маріупольцям протягом 2023-2024 року - 4894. А тепер рахуємо. Тобто в мінус 28 568 квартир. За середним розрахунком 57 172 людини залишилось без житла та залишиться без житла в період окупації. Таке собі “відновлення”. Ще одне: будівництво безкоштовних квартир на заміну втраченого житла не планується. Лише іпотека та службове житло для потреб окупаційної влади", - повідомив Петро Андрющенко.

За оцінками ООН, зробленими на основі супутникових знімків, у Маріуполі під час бойових дій пошкодили та зруйнували до 90% усіх житлових будівель.

ДО РЕЧІ

Замість тих, хто втік від війни та вбитих жителів Маріуполя, росія завозить у місто своїх "новоселів". А в будівництві житла беруть участь ті самі "равшани і джамшути", у яких поменшало роботи в Москві. Причому деякі з них, як, наприклад, Мухаммед із Таджикистану, готовий з усією своєю великою родиною переїхати жити в окупований Маріуполь:

ВІДЕО

"Іноді переживаємо, що українська армія повернеться, тоді всім буде капець», — розповідає Мухаммед кореспондентові «От Так».

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.