Павло Кириленко попрощався з Донеччиною

"Завдяки українському війську у моїх наступників буде можливість його реалізувати після деокупації наших земель", - написав він.

Екс-голова Донецької обласної державної адміністрації Павло Кририленко, який учора, 6 вересня, був призначений керівником Антимонопольного комітету України, опублікував у Facebook прощальний пост.

"Чотири роки і два місяці - час, який мені випала честь очолювати рідну Донеччину, - пише він. - 1523 дні. Динамічні й виснажливі. Сповнені викликів і випробувань, планів і результатів, перемог і втрат. Болю і гордості.

Кожен з цих днів був позначений війною - навіть тоді, коли решта країни жила мирним життям. Кожен був неповторним, але незмінно - цілком і повністю відданий Донеччині та її людям.

Два роки поспіль область була кращою в Україні за темпами розбудови. А після широкомасштабного вторгнення росії на нашу землю ми розгорнули відчайдушний спротив окупанту.

Ворог кинув на нас значну частину своєї військової потуги - і болем та гордістю відгукуються у серці кожного українця назви міст, що стали символами опору рашистам: Волноваха, Маріуполь, Вугледар, Мар'їнка, Авдіївка, Соледар, Бахмут, Лиман, Святогірськ...

Намагання росіян загарбати Донеччину залишаються марними - завдяки майстерності й мужності українських військових та злагодженій роботі усієї нашої команди: влади, правоохоронців, рятувальників. Пишаюся кожним, хто в цих надскладних умовах чесно й віддано виконує свою роботу, хто виборює для Донеччини право завжди залишатися українською. Дякую вам!

Так, наша головна справа — визволення окупованої частини області — залишається незавершеною. Але ми вже заклали фундамент нашого повернення: розробили покроковий план відновлення української влади на нині окупованих рашистами територіях.

Знаю: завдяки українському війську у моїх наступників буде можливість його реалізувати після деокупації наших земель.

Я ж приступаю до роботи на іншій ділянці розбудови міцної Української Держави - відсьогодні керуватиму Антимонопольним комітетом України.

Маю честь служити Україні!"

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.