У Слов'янську демонтують незаконно встановлені МАФи

Глава місцевої військової адміністрації Вадим Лях вважає, що "пора наводити лад у цьому сегменті".

Керівник військової адміністрації Слов'янська Вадим Лях повідомив у Facebook про те, що влада міста демонтувала б'єкт, незаконно встановлений у районі "Славкурорту" напередодні.

"Я дуже вдячний тим представникам бізнесу, котрі зараз відкривають об'єкти, дають людям робочі місця, - пише Вадим Лях. - Але – не так. Є правила розміщення МАФів. І військова адміністрація, та управління архітектури працюють. Понад те, за пункти харчування до кінця року не стягується плата. Усі умови, які можна надати, для підприємців створено.

Тож це не боротьба з МАФами. Наочно переконався, що настав час наводити порядок у цьому сегменті".

Вадим Лях також повідомив, що його непокоїть ситуація на вул. Свободи. "У місцях масового скупчення людей ми даємо дозвіл на дві тимчасові споруди. І це – не наша забаганка. Це питання безпеки та життя людей. Підтвердження тому – нещодавні трагічні події у Костянтинівці. Але сьогодні на вул. Свободи з'явилося вже вісім МАФів!" - повідомив він. - Тобто наводити все в норму необхідно. І з таким хамством треба боротись. Оскільки це – неповага до громади та виклик особисто для мене..."

 

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.