У Часів Ярі загинули іноземні волонтери

Четверо членів команди Road2Relief по дорозі до Бахмута потрапили під російський обстріл. 

Іспанський та канадський волонтери загинули в Україні внаслідок російських обстрілів. Про це пише "Європейська правда" з посиланням на Reuters.

"На жаль, я можу підтвердити, що ракета влучила в автомобіль, в якому їхала наша громадянка, яка працювала в гуманітарній неурядовій організації в Україні. Ми маємо усне підтвердження її загибелі", – повідомив міністр закордонних справ країни Хосе Мануель Альбарес.

Канадський гуманітарний працівник загинув під час обстрілу в суботу у місті Часів Ярі в Донецькій області на сході України. Як повідомляє організація Road2Relief ("Дорога допомоги"), мова йде про волонтера Ентоні "Тонко" Ігната.

Зазначають, що у суботу вранці четверо членів команди Road2Relief по дорозі до Бахмута потрапили під російський обстріл. В результаті атаки німецький медичний волонтер Рубен Мавік та шведський волонтер Йохан Матіас Тир отримали важкі осколкові поранення та опіки.

vol2

Як йдеться у повідомленні організації, четвертою постраждалою була іспанська волонтерка і директорка Road2Relief Емма Ігуаль, стан якої невідомий. За даними El Pais, загинула саме вона.

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.