Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі потрапили під обстріл під час ремонту обладнання

Осколки снарядів пошкодили автовишку, але енергетикам вдалося її завести і виїхати із зони обстрілу неушкодженими.

Спеціалісти "ДТЕК Донецькі електромережі" потрапили під обстріл під час виконання ремонтних робіт на підстанції у Волноваському районі. Про це повідомляє прес-служба підприємства.

Дві бригади ДТЕК Донецькі електромережі отримали завдання виконати ремонти на одній із підстанцій, яка регулярно страждає від ворожих обстрілів. Після отримання допуску від військових на виконання робіт фахівці вирушили на місце та приступили до роботи. Вже через 15 хвилин вони почули перший приліт та розрив ворожого снаряду, фахівцям вдалося сховатися та перечекати обстріл.

Машина пошкоджена: отримала декілька уламкових влучань які спричинили відмову електрики. Однак її вдалося завести та виїхати з місця обстрілу.

Важка ситуація на Донеччині зберігається. Обстріли тривають. Тож бригади енергетиків часто потрапляють під них під час виконання відновлювальних робіт. З початку повномасштабного вторгнення і досьогодні поранень під час виконання ремонтів зазнали 7 енергетиків.

dtek2

Крім того, пошкоджені 17 машин компанії (крани, автовишки та інші), втрачені на тимчасово окупованих територіях – 270 одиниць автотранспорту.

dtek3

Попри усі складнощі та постійну небезпеку енергетики продовжують працювати та повертати світло жителям Донецької області, щойно отримують дозвіл на проведення робіт від Збройних Сил України.

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.