Кремль має намір завезти робітників з КНДР на окуповані території Донбасу

Працівників з росії немає, рабів з числа равшанів з джамшутами не вистачає самим, а місцевих вбили на війні.

За результатами зустрічі диктаторів владіміра путіна та кім чен ина 13 вересня в Амурській області рф було підписано ряд домовленостей, що стосуються ТОТ України, - повідомляє "Центр національного спротиву".

Зокрема кремлівський диктатор вмовив колегу з Пхеньяна відкрити свої “дипломатичні представництва у Донецьку та Луганську. Головне завдання цих псевдодипломатичних установ не посилення економічної взаємодії чи сприяння туризму (бо цих речей не існує в КНДР), а сприяння завезенню на ТОТ робітників та залучення північнокорейських громадян до виконання будівельних робіт у цих регіонах.

Такі дії кремля засвідчують відсутність достатньої кількості робітників з території самої рф чи трудових мігрантів з Центральної Азії, яких вони могли б залучити на ТОТ як для зведення інженерно-фортифікаційної інфраструктури для російських окупаційних військ (далі РОВ) так і для будівництва в інтересах окупаційних адміністрацій. Весною-літом ц.р. вже були зафіксовані спроби вербування трудових мігрантів до лав окупаційного війська. Тому не виключено, що дані робітничі загони з громадян КНДР будуть застосовані в інтересах підтримки РОВ.

Раніше, наприкінці липня ц.р., міністерство закордонних справ рф утворило на ТОТ Донецької та Луганської областей свої регіональні “представництва”. Їхнім завданням було визначено, залучення іноземних громадян, до трудової міграції та сприяння створенню підприємств іноземцями у цих регіонах. Також працівники даних “представництв” мають проводити активну роботу зі створення нових “дипломатичних представництв”, “консульських установ” та “представництв іноземних (міжнародних) організацій”, щоб мати можливість надалі говорити про “міжнародне визнання” приналежності цих територій до рф.

До 2022 року таку роль для рф відігравали представники, так званої,  Співдружності невизнаних держав (Абхазія, Нагірно-Карабаська Республіка, Гагаузія, Придністровська Молдавська Республіка і Південна Осетія) представники яких регулярно відвідували ТОТ АР Криму та ТОТ Донецької та Луганської областей ще з 2014 року.

 

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.