У Лиманській та Костянтинівській громадах 492 домогосподарства отримали гуманітарну допомогу у вигляді курчат та комбікорму

Допомога переважно надається людям з обмеженими можливостями, внутрішньо переміщеним особам та малозабезпеченим родинам.

У Лиманській та Костянтинівській громадах 492 домогосподарства отримало гуманітарну допомогу у вигляді курчат та комбікорму.

Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО) в межах проєкту «Критична сезонна підтримка сільських фермерських домогосподарств у Донецькій області» та ГО "Східноукраїнська сільськогосподарська дорадча служба" продовжують надавати допомогу українцям, що опинилися в складних життєвих обставинах, особливо в сільській місцевості. 

Проєктом передбачено надання гуманітарної допомоги у вигляді 30 голів добових курчат на кожне домогосподарство, 25 кг стартового комбікорму для годівлі курчат, а також грошова допомога на придбання кормів для подальшого вирощування птиці. Ця допомога переважно надається людям з обмеженими можливостями, внутрішньо переміщеним особам та малозабезпеченим родинам.

kur2

25 вересня цього року 492 домогосподарства двох міських територіальних громад області отримали таку гуманітарну допомогу, зокрема Лиманська - 402, Костянтинівська - 90. Загалом мешканцями цих територіальних громад було отримано 14 760 голів добового молодняку птиці та 12,3 тонн стартового комбікорму для годівлі курчат.

kur3

За інформацією департаменту агропромислового розвитку та земельних відносин облдержадміністрації

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.