Вільна частина Донеччини має достатню кількість Пунктів незламності, щоб успішно пройти зиму - Донецька ОДА

На сьогодні в області 207 Пунктів незламності, із яких 187 уже розгорнуті і готові приймати людей. 

Про підготовку Пунктів незламності на Донеччині говорили сьогодні на онлайновій нараді під головуванням виконувача обов’язки голови Донецької облдержадміністрації, начальника обласної військової адміністрації Ігоря Мороза із правоохоронцями, рятувальниками і місцевими адміністраціями.

На сьогодні в області 207 Пунктів незламності, із яких 187 уже розгорнуті і готові приймати людей. Крім того, ДСНС має 3 мобільні Пункти, створені на базі спеціальних автомобілів, — вони містять до 25 спальних місць і в разі потреби можуть бути оперативно розгорнуті в будь-якій точці.

- Як і в минулому році, з міркувань безпеки ми не розголошуємо в інтернеті адреси наших Пунктів незламності — інформацію про це доводитимуть людям на місцях. Росіяни вже неодноразово цілеспрямовано били по цим точкам, а ми не можемо ставити під загрозу життя наших людей, - наголосив Ігор Мороз.

Він зазначив, що велику увагу приділили забезпеченню зв’язку — як мобільного, так і інтернету: "Абсолютна більшість Пунктів незламності мають оптоволоконне підключення до інтернету, у 73 працює Старлінк. В цілому це дуже гарний показник, однак проблеми є і можуть виникнути нові — до всього готові".

На нараді також обговорили особливості доступу до Пунктів незламності та їхнього наповнення. Пункти намагаються облаштувати таким чином, щоб там було комфортно проводити час і дорослим, і дітям.

- Завдяки послідовній державній політиці та допомозі міжнародних партнерів вільна частина Донеччини має достатню кількість Пунктів незламності, щоб успішно пройти зиму, - підсумував Ігор Мороз. - Працюємо разом для Перемоги!

Прес-служба Донецької облдержадміністрації

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.