У Донецькій області сформовано Раду ВПО та обрано її склад

Під час засідання обрано голову Ради ВПО, його заступника та секретаря.

Сьогодні, 14 листопада, відбулось засідання Ради з питань внутрішньо переміщених осіб при Донецькій ОВА.  Про це повідомляє прес-служба Донецької ОВА.

"Склад Ради ВПО сформовано з представників внутрішньо переміщених осіб, які проживають на території Донецької області, громадських організацій, які ведуть діяльність у сфері забезпечення та захисту прав внутрішньо переміщених осіб, та профільних підрозділів Донецької ОВА, - йдеться у повідомленні.

Заступник голови облдержадміністрації Юлія Костюніна привітала всіх членів Ради ВПО та зазначила, що роль Рад ВПО як консультативно-дорадчих органів полягає в тому, щоб акумулювати та надавати зворотній зв'язок між внутрішньо переміщеними особами та владою стосовно потреб та якості роботи з їх підтримки.

Під час засідання обрано голову Ради ВПО, його заступника та секретаря.

До того ж члени Ради ВПО ознайомились з результатами роботи та інформаційними матеріалами Всеукраїнського форуму Рад ВПО, який відбувся 1-3 листопада 2023 року у м. Київ.

Наприкінці заходу обговорили організаційні питання, спільно напрацювали план роботи, пріоритетні напрямки діяльності, комунікації для подальшої підтримки внутрішньо переміщених осіб та взаємодії з ними".

Про персоналії не повідомляється нічого.

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.