Мешканцю Краматорського району дали 5,5 років за ґратами за жорстоке вбивство двох собак

Він викинув собак із висоти 5-го поверху.

Апеляційний суд підтримав принципову правову позицію органів прокуратури Донеччини та залишив в силі вирок суду першої інстанції, яким чоловіка засуджено за жорстоке поводження з двома тваринами, що призвело до їх загибелі (ч. 3 ст. 299 КК України).

Про це повідомляє Краматорська окружна прокуратура.

Подія відбулась 17 березня 2023 року. Близько 10:00 мешканець смт Новодонецьке Краматорського району перебував в гостях у знайомого подружжя, де разом із господарями та ще одним товаришем вживав алкогольні напої.

Під час застілля до компанії декілька разів підходили два хазяйські пси, але ділити з голодними тваринами продукти харчування, куплені ним за власний кошт, засуджений категорично відмовлявся. Коли собакам таки вдалось поцупити зі столу шматок ковбаси та рибу, сп’янілий гість розлютився та по черзі скинув їх з вікна квартири, що знаходилась на 5-му поверсі будинку. Від чисельних тілесних ушкоджень, отриманих внаслідок падіння на
асфальт, тварини загинули.

sob1

sob2

У ході судових слухань чоловік не визнав своєї провини та усіляко намагався ввести суд в оману. Зокрема, наголошував на тому, що нібито не знав, на якому поверсі перебуває, а отже, скидаючи собак з вікна, не бажав завдати їм болю.

Погодившись із беззаперечними доказами, наданими прокуратурою, суд визнав його винним та призначив покарання у вигляді 5 років 6 місяців позбавлення волі. Сторона захисту подала апеляційну скаргу, у задоволенні якої наразі відмовлено. Вирок вступив у законну силу.

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.