Розслідувачі знайшли підтвердження російського громадянства у митрополита Святогірської лаври

Взагалі  у РПЦ всі єпархії, монастирі УПЦ вважають своїми, а саму церкву визначають у складі московського патріархату. 

OSINT розслідування Molfar, яке було проведено для виявлення зв’язків священників УПЦ МП з Росією та РПЦ підтвердило, що у громадянина Яковенка, більш відомого, як митрополит Арсеній є громадянство країни, яка веде війну проти України. В агенції Molfar створили реєстр церковних діячів УПЦ МП, які мають зв’язки з РФ. У цьому реєстрі є й митрополит Арсеній — Ігор Федорович Яковенко.

Про це повідомляє видання "Патріот Донбасу".

arseny

У цьому році українське громадянство митрополита Арсенія було припинено, через існування і нього російського громадянства. Але тоді не було підтверджень того, що він є громадянином РФ.

Поки митрополит Арсеній служить у Святогірській лаврі. На собор УПЦ, який був в травні минулого року у Києві очільник Святогірської лаври просто не поїхав. Це був собор, де хоча б формально було засудження російської агресії, та було ухвалено рішення не поминати у молитвах путінського патріарха Кирила (Гундяєва).

Нещодавно громадян Яковенко у проповіді розповсюджував фейк щодо обстрілу Святогірської лаври.

Взагалі у РПЦ всі єпархії, монастирі УПЦ вважають своїми, а саму церкву визначають у складі московського патріархату. І що показово, керівництво УПЦ ніяк не реагує на те, що оприлюднено на офіційному ресурсі РПЦ та продовжує заявляти, що нібито не мають ніякого відношення до церкви Росії.

ПО ТЕМІ:  Наместник Святогорской лавры: «По указанию Турчинова сюда пришли войска и начали бомбить Славянск»

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.