Уродженець Краматорська залишив пост «міністра ДНР»

Аферист Пушилін звільнив афериста Рущака.

Так званий "уряд" так званої "ДНР" зазнав непоправної втрати: так званий "глава республіки" Денис Пушилін видав так званий "указ", згідно з яким з посади заступника голови "уряду ДНР — міністра промисловості та торгівлі" звільнено Володимира Рущака.

Володимир Рущак – уродженець Краматорська. Наприкінці 80-х він закінчив середню школу №12. У 90-х роках керував місцевим підрозділом сумнозвісного "Українського будинку селенгу" - однієї з найбільших фінансових пірамід України, яка "кинула" на гроші незліченну кількість громадян. Згідно з деякими джерелами, тільки в Донецьку та Дніпропетровську "Будинок селенгу" обікрав щонайменше на 13 мільйонів доларів.

Після цього Володимир Рущак на якийсь час "зник", але його нова поява була яскравою. 

У 2013-2015 роках. Володимир Рущак очолював Національну агенцію з акредитації України (НААУ). Ця структура видає дозволи приватним компаніям на провадження діяльності із сертифікації вітчизняних товарів на відповідність нормам Євросоюзу. Там Рущак організував корупційну схему: зареєстрував фірму-прокладку та змушував бізнесменів, які зверталися до НААУ за ліцензіями, замовляти у цієї прокладки консалтингові послуги. Тобто брав хабарі не безпосередньо, у конверті, а через свою комерційну структуру. Одного дня схему викрили, і Рущак, рятуючись від в'язниці, втік до Росії.

Нова поява Володимира Рущака була зовсім феєричною: українського злодія та афериста росіяни вирішили ввести до складу так званого "уряду ДНР", на посаді заступника голови "уряду — міністра промисловості та торгівлі". В принципі, нічого дивного, і всі згідно з українською приказкою "такі до таких туляться", адже ватажок так званої "ДНР" Денис Пушилін у минулому мав безпосереднє відношення до фінансової піраміди Сергія Мавроді "МММ", яка також привласнила гроші мільйонів людей.

"Фактично Росія створила на Донбасі відстійник мразоти з усього пострадянського простору. Боржники по аліментах, колишні зеки, садисти, пройдисвіти, корумповані чиновники - вся шваль стікається туди", - прокоментував діяльність і "призначення" Володимира Рущака відомий український блогер Денис Казанський:

Але з'ясувалося, що від нового "міністра" та його діяльності не в захваті і дехто і в росії. У середині січня 2023 року на сайті "Південна служба новин" (зареєстрован у м. Ростов, рф), була опублікована стаття про "боженьку промисловості" Володимира Рущака. Статтю інакше, як забійною, не назвеш. З оригіналом публікації можна ознайомитись ТУТ, а ми наведемо лише кілька витягів зі статті (мовою оригіналу).

"...сотрудники промышленной «поднебесной» единогласно подтвердят абсолютную некомпетентность своего солнцеликого руководителя. Даже в публичных выступлениях чиновник не может назвать точное количество модернизированных трамвайных вагонов, восстановленных и отремонтированных лифтов, произведенных отечественными предприятиями комплектующих и оборудования, сумм, затраченных на эти работы, да что уж там…даже названия предприятий он путает – «ДЭТЗ», «ТЭТЗ»…какая разница, ведь вертел он жителей республики, ровным счетом, как и главу, председателя правительства и его заместителей на одном, с позволения сказать, пикантном месте…(это, кстати, прямая цитата), которое, возможно, во многом и предопределяет поведение руководителя Минпромторга ДНР".

"Кстати, Рущак – любвеобильный чиновник и часто отпускает скабрезные шуточки, недвусмысленные намеки, распускает руки в лифтах и за закрытыми дверями кабинета…Но опять же, кому интересны возгласы смертных?! Чуть что – подвал, МГБ, исправительные работы… Не мудрено, ведь по словам самого Рущака, за его сильными, волевыми плечами стоит не абы кто, а целая ФСБ России..."

"Секретарями министра, которые постоянно меняются, работают двадцатилетние девушки без высшего образования.

Постоянными издевательствами и унижениями он принудил к увольнению огромное количество хороших специалистов. Только с мая 2020 по январь 2021 года из министерства уволилось более 60 сотрудников..."

"...Рущак постоянно запугивает людей физической расправой и заявляет, что он фигура политическая и находится вне закона этой «смешной» республики и повлиять на него не может ни правительство, ни глава ДНР..."

ruschak1

І ось – раптове звільнення такого цінного кадру з усіх посад... Звісно, про причини такого рішення колишнього МММ-щика Пушіліна, сепаратистські "ЗМІ" не повідомляють. Але деякі натяки все ж таки присутні.

"У ДНР за підозрою у мародерстві затримано екс-помічника міністра промисловості та торгівлі", - новину під таким заголовком опублікувало кілька днів тому сепаратистське видання "ДАН".

Деталі: за заявою ФСБ, у період з 23 січня по 1 червня 2023 року даний суб'єкт та "інші невстановлені особи ... організували злочинну схему переробки в металобрухт кількох цехів філії "Азовелектросталь" для подальшого збуту на суму не менше 518 млн рублів".

Посада затриманого мародера говорить багато про що. І прямо дає уявлення про те, чим займався відставний "міністр ДНР" з Краматорська Володимир Рущак та його помічники... 

Зазначимо також, що у відношенні Володимира Рущака низка країн запровадила персональні санкції.

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.