В Краматорському районі розпочалась реалізація проєкту з надання спеціалізованих евакуаційних послуг

Послуги з перевезення будуть надаватися безоплатно.

Проєкт реалізується Міжнародним Благодійним Фондом«ДЕНЬ ЗА ДНЕМ», KIWI KARE та Благодійним Фондом «Всі поруч», - повідомляє у Facebook Краматорська районна державна адміністрація.

В межах проєкту за допомогою спеціалізованого автомобіля буде здійснюватись якісна та комфортна евакуація тяжкохворих і маломобільних людей та їх родин. Перевезення вищезазначених осіб буде здійснюватись командою Благодійного Фонду «Всі поруч».

Загалом проєктом передбачається запуск понад 10 евакуаційних автомобілів в різних регіонах України. Проте старт проєкту розпочинається саме з Донецької області.

Голова Краматорської райдержадміністрації, начальник районної військової адміністрації Андрій Панков та його перший заступник Вікторія Набокова обговорили з ініціаторами проєкту алгоритм його реалізації та подальшу співпрацю громад Краматорського району з БФ «Всі поруч».

evak2

Даний вид евакуації спрямований на надання своєчасної медичної допомоги маломобільним та тяжкохворим людям, безпосередньо через проведення евакуаційних заходів на спеціально обладнаній автівці. Послуги з перевезення будуть надаватися безоплатно, проте за попереднім зверненням до БФ «Всі поруч».

Ця ініціатива є вкрай важливою, адже безпекова ситуація в громадах Краматорського району є дуже складною і через постійні ворожі обстріли в першу чергу страждають люди. Старт проєкту став дуже доречним, наразі отримана заявка щодо евакуації родини з Іллінівської громади. Ця родина потребує саме такої евакуації, адже до її складу входять 3 неповнолітніх дітей та молода людина з інвалідністю.

"Вкотре зазначаємо, що партнерство між громадським сектором та владою в умовах воєнного стану є важливою складовою розв'язання багатьох цивільних питань. Дякуємо кожному за небайдужість та готовність допомагати своїм землякам", - йдеться у повідомленні.

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.