Співробітник Слов'янського лісгоспу незаконно продав деревину

Сума завданих державі збитків складає понад 675 тис. грн.

За процесуального керівництва Донецької обласної прокуратури ліснику повідомлено про підозру в незаконній порубці (ч. 4 ст. 246 КК України).

Як повідомляє Відділ інформаційної політики Донецької обласної прокуратури, за даними слідства, у березні 2023 року майстер Білозерського лісництва ДП «Слов’янський лісгосп» попри те, що був зобов’язаний охороняти ліси від незаконних порубок та запобігати правопорушенням у сфері лісового та мисливського господарства, сам здійснив незаконну порубку насаджень.

Чоловік разом із найнятими робітниками, яких він запевнив, що нібито має дозвіл, спиляв 67 ясенів, дубів, акацій та кленів. Отриману деревину вони погрузили до автомобіля марки «КРАЗ». Громадянин планував вивезти колоди з території підприємства й в подальшому реалізувати їх але йому завадили представники добровольчого формування Шахівської територіальної громади.

За спричинену державі шкоду в сумі понад 675 тис. грн. ліснику загрожує позбавлення волі на строк від 5 до 7 років. Досудове розслідування – ТУ ДБР. 

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.