Російський пропагандист запустив фейк щодо мінування Краматорська та Слов’янська

Настав час чергової фейкової страшної історії, де фігурують ці міста. 

Тепер це  історія про мінування цих міст і як завжди за участі НАТО та спеціальних загонів, - пише видання "Патріот Донбасу".

Відомий російський пропагандист Олександр Сладков, який вважає себе військкором, розповів для ресурсу масової дезінформації Раша Тудей чергову жахливу історію.

RT керує не менш одіозна аніж Сладков персона – Маргарита Симоньян, якій днями було оголошено про підозру, у тому числі через заклики до геноциду. Вона, правда, удає, що не розуміє у чому її обвинувачують.  

Сладков, у якого у телеграм-каналі понад мільйон підписників, розповсюджує люту маячню, що міста Краматорськ на Слов’янськ мінують «спеціальні загони» у том числі зі спеціалістів НАТО.

propagandon2

Мінують нібито все: будівлі, соціальні об’єкти, стіни, стовби, навіть трупи собак, які нібито викладені на вулицях. Дивно, але місцеві канали, ЗМІ, які працюють у Краматорську та Слов’янську не про ніяких собак, які б мали лежати на вулицях, заміновані, не повідомляють.

Сладкову, як з’ясувалося, оцю всю маячню розповів депутат держдуми Віктор Водолацький, який багато разів перебував на окупованій території Луганщини, та причетний до організації мілітаризації молоді на окупованих територіях.    

Вочевидь, що Сладков подібний фейк розповсюджує цілеспрямовано, щоб потім виправдовувати руйнування від російських ракетних ударів по цих містах. Та потім розповідати, що ось бачити, це ж не ми, а це НАТО з українцями підриває все. Цікаво, що про подібні речі Сладков не розповідав про Авдіївку, яку російська артилерія та авіація просто стерла до руїн. А зараз таким же чином стирається Часів Яр, де вже не залишилося жодної цілої багатоповерхівки. 

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.