У Словʼянську провели в останню путь 22-річного офіцера Олександра Харитонова

Він загинув 1 червня в бою під Вовчанськом.

Словʼянськ знов втрачає своїх героїв: сьогодні, 7 червня провели в останню путь офіцера групи планування десантно-штурмового батальйону в/ч А2582 Олександра Харитонова.

Про це пише у Facebook керівник військової адміністрації міста Вадим Лях.

"Молодший лейтенант Харитонов загинув 1 червня в бою під Вовчанськом Харківської області, до кінця виконавши святий обовʼязок по захисту України. Йому назавжди залишиться 22 роки.

Олександр народився у Словʼянську 2 листопада 2001 року. Закінчив ЗОШ №8. Вчителі говорять про нього як про блискучого учня, переможця багаточисельних олімпіад. Друзі - як про гарного товариша, надійного, веселого, з безліччю планів та любовʼю до життя.

Після школи Олександр вступив до військово -юридичного інституту Харківського Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого.

Повномасштабне вторгнення застало його у Харкові. Хлопець закінчував 4 курс університету, і, не роздумуючи, разом із однокурсниками приєднався до оборони міста, вступивши у ТРО. З 2023 року паралельно із службою працював у харківському Державному бюро розслідувань (ДБР).

У жовтні 2023 року добровільно вступив до лав ЗСУ.

h2

Незважаючи на молодий вік, Олександр Харитонов був справжнім командиром для бійців. Піклувався про кожного, користувався їхньою повагою як бойовий офіцер і Людина з великої літери.

За плечима 22-річного воїна - великий бойовий шлях від Запорізького напрямку до сходу країни. І кожний його крок він пройшов із честю.

У Словʼянську в Олександра залишилася мама. Він був для неї єдиним сином, гордістю і сенсом життя.

h3

Висловлюємо щире співчуття рідним і близьким Героя. Низькій уклін Ганні Миколаївні Харитоновій за сина-Героя.

Вічна пам’ять і слава українському Воїну!" 

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.