«Укрзалізниця» запустила «особливий» потяг із Одеси до Краматорська

"Укрзалізниця" запустила потяг "Жовта стрічка" – символ підтримки спротиву українців на тимчасово окупованих територіях.

Про прибуття особливого поїзду маршруту №192/191 Одеса – Краматорськ до кінцевої залізничної станції на Донеччині, - розповіли в "Укрзалізниці" та громадській організації "Жовта стрічка".

"Щодня тисячі активістів і активісток руху спротиву "Жовта стрічка" на всіх тимчасово окупованих територіях продовжують чинити спротив.

Малими героїчними вчинками з ризиком для власного життя вони борються за повернення України та нагадують окупантам, що це – українська земля", – пояснюють вони.

str2

Залізничники також поділилися знімками вагонів потягу, на стінах якого – згадки про мешканців міст, містечок і сіл, які перебувають під російською окупацією.

В "Укрзалізниці" кажуть: українцям на тимчасово окупованих територіях важливо, щоб про них пам’ятали та розповідали про їхній спротив. А тому пропонують долучитися до їхньої підтримки.

Для цього пасажири поїзда №192/191 можуть зробити світлини на тлі вагонів і поділитися ними у соцмережах із хештегом #ПотягЖовтаСтрічка.

str3

Також у потязі розмістили спеціальні скриньки, в яких можна залишити послання українцям, що перебувають під окупацією.

"Розповідайте світу про спротив українців і підтримуйте своїх: щоб поїзди Укрзалізниці швидше повернулися на знову вільні українські землі", – додають залізничники.

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.