Баптистський пастор виїхав з Донеччини до рф і через сина-військового шпигував для фсб

Отримані дані пастор відправляв співробітнику російської спецслужби, аби той використав цю інформацію проти українських захисників. 

За процесуального керівництва Донецької обласної прокуратури уродженцю Одеської області заочно повідомлено про підозру у державній зраді (ч. 2 ст. 111 КК України).

Як повідомляє Відділ інформаційної політики Донецької обласної прокуратури, за даними слідства, у 2023 році, будучи багатодітним батьком, пастор однієї з баптистських церков виїхав з України до Російської Федерації. Під час перебування на території держави-агресора він познайомився зі співробітником фсб, який запропонував йому співпрацю в обмін на грошові кошти для будівництва будинку.

Чоловік погодився на умови куратора та задля отримання інформації воєнного характеру залучив до незаконної діяльності двох своїх синів. Один з них проходив службу в ЗСУ. За проханням батька він збирав дані про розташування особового складу Сил оборони та техніки, зокрема, танків у Краматорському районі. Наразі стосовно нього обвинувальний акт перебуває на розгляді суду.

Отримані дані пастор відправляв співробітнику російської спецслужби, аби той використав цю інформацію проти українських захисників. Загалом з січня по лютий 2024 року він передав 15 повідомлень з потрібними ворогу координатами.

Наразі підозрюваний перебуває у розшуку. Йому загрожує ув’язнення на 15 років або довічне позбавлення волі, з конфіскацією майна.

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.