Ветерани Донеччини отримали інклюзивні автомобілі для комфортного пересування

Завдяки підтримці благодійників та команди проєкту «Достойне життя ветеранам» Української правди ветерани з Дружківки та Маріуполя отримали інклюзивні автомобілі, переобладнані для ручного керування та оснащені спеціальним місцем для крісла колісного з лебідкою, що забезпечує захисникам комфортне, безпечне та незалежне пересування.

Завдяки спільним зусиллям управління з питань ветеранської політики Донецької облдержадміністрації та управління з питань ветеранської політики Маріупольської міської військової адміністрації ветерану з Маріуполя було відновлено документи, що підтверджують право на керування транспортним засобом, а також надано допомогу у переоформленні автомобіля.

Також ветеран з Дружківки наразі проходить навчання у «Безбар’єрній автошколі» Донецького державного університету внутрішніх справ у Кропивницькому в межах державної програми професійної адаптації ветеранів війни, учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни.

Управління з питань ветеранської політики Донецької облдержадміністрації й надалі забезпечуватиме супровід ветеранів Донеччини у взаємодії з військовими адміністраціями територіальних громад.

va2

Додатково зазначаємо, для отримання інформації та допомоги ветеранам і їх родинам працює чат-бот «Захисники Донеччини» у Telegram: t.me/ZakhysnykyDonechchyny_bot.

Телефон для консультацій: 095 555 31 15 (управління з питань ветеранської політики Донецької облдержадміністрації).

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.