ФК «Краматорськ» оголосив про зупинення виступів у Першій лізі

Клуб також призупиняє членство у ПФЛ.

Сьогодни, 17 липня, прес-служба ФК «Краматорськ» поширила у Facebook офіційну заяву щодо участі в чемпіонаті України з футболу, Перша ліга у сезоні 2022/2023.

"У зв’язку з повномасштабним війсковим вторгненням росії в Україну керівництвом нашого клубу було прийнято рішення пропустити сезон 2022/23 у Першій лізі, призупинити членство у ПФЛ, залишаючись у статусі професіонального клубу та можливістю відновити участь у змаганнях ПФЛ у сезоні 2023/24, - йдеться у повідомленні.

ФК «Краматорськ» підтримує відновлення спортивних змагань в Україні, але враховуючи об'єктивні обставини не має змоги прийняти участь у змаганнях цього сезону. Основною причиною такого рішення є неможливість забезпечити безпечний тренувальний і змагальний процес у прифронтовому Краматорську, який щодня потерпає від ворожих обстрілів.

За футбольним клубом «Краматорськ» буде збережено місце у Першій лізі України та клуб зможе прийняти участь у наступних чемпіонатах пicля нашої перемоги! Ми обов’язково повернемося до футболу і будемо його розвивати у нашому рідному та мирному Краматорську!

Віримо в нашу перемогу! Слава захисникам України!"

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.