Вибори у НОК України викликали скандал

До складу пройшли два народні депутати, обрані до парламенту від забороненої ОПЗЖ – Нестор Шуфрич і Григорій Суркіс.

І доби не минуло від часу вибору Андрія Шевченка членом Національного олімпійського комітету, як колишній головний тренер збірної України з футболу заявив, що залишає посаду.

За словами уславленого футболіста,, він незадоволений новим керівним складом органу, який було визначено через волевиявлення.

"У найважчий час в історії моєї країни я гордий бути поряд з Україною та допомагати всім чим можу заради нашої перемоги, - написав Шевченко.у Facebook. - Я вважаю почесною роботу у Національному олімпійському комітеті, розумію важливість його розвитку. Водночас я не можу залишитися у складі НОК за такого складу. Ми платимо за свою свободу безмежно високу ціну життям кращих з українців. Маємо бути їх гідними".

Причиною демаршу Андрія Шевченка став той факт, що до складу НОК пройшли два народні депутати, обрані до парламенту від забороненої ОПЗЖ – Нестор Шуфрич і Григорій Суркіс.

Окрім Шевченка, ще низка спортивних функціонерів оголосила про своє рішення залишити комітет на знак протесту. Йдеться про Андрія Шевченка, якого обрали віце-президентом НОК, а також про голову ФЛАУ Євгена Проніна та голову УАФ Андрія Павелка.

Реакція вже є. 

Нардепи забороненої в Україні партії ОПЗЖ Нестор Шуфрич та Григорій Суркіс вийдуть зі складу Національного олімпійського комітету. Про це 18 листопада повідомила прес-служба НОК.

"Григорій Суркіс та Нестор Шуфрич залишать склад Національного олімпійського комітету України. Вони вже звернулися з відповідними заявами до Президента НОК Вадима Гутцайта", - йдеться у заяві НОК.

Оставить комментарий

Защитный код Обновить

Please publish modules in offcanvas position.