Пауерліфтер із Краматорська Олексій Бичков знову поповнив свою золоту скарбничку

Спортсмен став 7-кратним чемпіоном світу.

На п'ятий день чемпіонату світу з пауерліфтингу у дацькому Віборгу знову лунав Гимн України, на цей раз - на честь богатиря з Краматорську, вже 7-ми кратного чемпіона світу Олексія Бичкова.

Про це повідомляє у Facebook Федерація Пауерліфтингу Донецької області.

"Олексій вже незмінно багато років представляє Україну у в.к. до 120кг, - йдеться у повідомленні. - У присіданнях Олексій підкорив 400 кг, і з цього розпочався його цікавий шлях до золотої нагороди. У жимі лежачи він витиснув 325кг, і забрав малу срібну нагороду у цій вправі.

bich2

А вже у становій тязі, після першого підходу він залишив усіх суперників далеко позаду, для Олексія це корона вправа, він розпочав з легкістю з 360кг, другим підходом були 375кг мов пусті, і у третьому підході була навіть спроба встановлення нового рекорду світу у сумі триборства, але зовсім трохи Олексія не вистачило дотягнути. Вже другим підходом він собі залізно забезпечив золото чемпіонату світу 2022 року, а також малу золоту нагороду у вправі.

bich3

Ми вітаємо спортсмена та тренерів з черговою тріумфальною перемогою. У ці нелегкі часи, ця перемога на спортивному фронті є дуже для нас важлива, кожен атлет робить неможливе, а найголовніше, кожен атлет нашої області під українським прапором показує, що Донецька область - це Україна!" 

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.