Герой «Азовсталі» передав гроші сім'ям загиблих футбольних уболівальників

Це частина грошей, яку зібрали на лікування самого Михайла Діанова українці.

Герой оборони заводу «Азовсталь» Михайло Діанов передав благодійному фонду «Трибуна Героїв» 1 мільйон гривень, повідомляє прес-служба організації. Фонд, нагадаємо, створили українські вболівальники для системної фінансової підтримки сімей загиблих на війні футбольних фанатів з усієї України.

Про це повідомляє видання "Террикон".

"Коли нашу справу підтримують найгідніші люди України це надає неймовірних сил рухатись у ній далі. А ще декілька хвилин спілкування з Михайлом Діановим, справжнім героєм та надзвичайною людиною, дали потужний заряд впевненості у нашій перемозі і у вірності обраного шляху.

Але дякуємо ми перш за все за вчинок Михайла. Він особисто передав до фонду 1 мільйон гривень. Це частина грошей, яку зібрали на його лікування українці. Згодом усі витрати на реабілітацію взяв на себе ФК "Шахтар", тож Михайло вирішив допомагати зібраними коштами іншим. Родини загиблих футбольних фанатів серед них.

Ще раз дякуємо за вчинки, гідні справжніх героїв і підтримку, яка не перестає дивувати та надихати. Разом ми неймовірна сила!", - йдеться в інстаграмі "Трибуни героїв".

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.