Російських спортсменок видали за учасниць збірної Сирії на Панарабських іграх

Старший тренер російської збірної з велоспорту не розуміє, як це могло статися.

П'ятеро російських спортсменок видали за учасниць збірної Сирії на Панарабських іграх в Алжирі, - повідомив спортивний журналіст Сергій Лісін.

Серед учасників змагань значаться бадмінтоністка Дар'я Джеджула (вказана як Dasha Dhedhula), велогонниці Тетяна та Дар'я Малькови (вказані як Tatia Malko та Darie Malko), легкоатлетка Каріна Полудкіна (вказана як Karina Polud) та плавчиня Анастасія Сорокіна. 

Також журналіст зауважив, що у Дарії Джеджули та Дарії Малькової змінено дати народження. З 19 листопада 1995 року на 19 листопада 1999-го та з 16 листопада 2000 року на 5 липня 2001-го, відповідно.

Журналіст зазначив, що «немислимо уявити», що хтось заздалегідь домовився одразу з кількома міжнародними федераціями про зміну країни-представника разом із датами народження. "Нас чекає пекло скандал", - підкреслив він.

Старший тренер російської збірної з велоспорту заявив, що не розуміє, як російські спортсменки виявилися заявлені як учасниці збірної Сирії.

«Я не знаю, чим це пояснити. Та й взагалі, чесно сказати, ніхто вам зараз на це запитання не дасть відповіді», — сказав він.

Велогонниця Дарина Малькова розповіла «Базі», що приїхала до Сирії на збори. За її словами, місяць тому один із співробітників університету фізичної культури, спорту та здоров'я імені Лесгафта запропонував спортсменці приїхати до Дамаску, щоб потренуватися і заразом покататися з членами збірної Сирії з велоспорту.

Сам куратор, який запропонував спортсменці вирушити на збори, розповів, що у свою чергу отримав запрошення від сирійської сторони. При цьому про участь сестер Малькова в іграх в Алжирі не згадувалося.

У збірній Росії зі спортивної гімнастики та у Всеросійській федерації легкої атлетики (ВФЛА) повідомили, що нічого не знають про участь Максимової та Полудкіної у Панарабських іграх.

Джерело: "Нова газета Європа"

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.