Екс-капітан донецького «Шахтаря» подав до суду на Україну

Зрадник Анатолій Тимощук не згоден із позбавленням його всіх титулів і нагород, здобутих в Україні. 

Спортивний арбітражний суд (CAS) розглядає справу щодо оскарження екс-капітаном ФК "Шахтар" і збірної України з футболу Анатолієм Тимощуком рішення Української асоціації футболу про позбавлення його всіх титулів і нагород, здобутих в Україні. Про це повідомляють на сайті УАФ.

"У провадженні Спортивного арбітражного суду (CAS) перебуває справа щодо оскарження Анатолієм Тимощуком рішення органів здійснення футбольного правосуддя УАФ. Наразі Українська асоціація футболу працює над підготовкою позиції у цій справі. Дату засідання CAS із цього питання буде встановлено окремо", - ідеться в повідомленні.

В асоціації нагадали, що КДК УАФ заборонив Анатолію Тимощуку здійснювати будь-яку діяльність, пов'язану з футболом (адміністративну, спортивну тощо) довічно (за поведінку). ) довічно (за поведінку, що шкодить репутації футболу та УАФ); позбавив Анатолія Тимощука всіх титулів переможця та срібного призера чемпіонату України, Кубка України, Суперкубка України; рекомендував Центру ліцензування УАФ вжити відповідних заходів щодо відкликання (позбавлення) тренерської ліцензії Pro-UEFA Анатолія Тимощука та доручив Адміністрації УАФ звернутися до органів державної влади щодо позбавлення Анатолія Тимощука всіх державних нагород та почесних звань.

Анатолій Тимощук оскаржив це рішення до Апеляційного комітету УАФ. АК УАФ у задоволенні апеляційної скарги Тимощуку відмовив у повному обсязі, залишивши чинним рішення КДК УАФ.

Нагадаємо, що Тимощук уродженець Луцька, зараз живе в росії, є тренером ФК "Зеніт". Раніше, екс-капітан "Шахтаря" Тимощук, який підтримав агресію РФ, отримав румунське громадянство завдяки вигаданій бабусі. 

ПО ТЕМІ:  Eкс-капітан «Шахтаря» Анатолій Тимощук про війну: «Не все так однозначно»

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.