росію виключили з Міжнародної федерації шахів

Зупинка членства Федерації шахів Росії буде тривати два роки, але може бути переглянутим, якщо впродовж наступних двох місяців організація змінить своє керівництво та припинить діяльність на окупованих територіях України.

Міжнародна федерація шахів (ФІДЕ) тимчасово позбавила членства Федерацію шахів росії (ФШР). Про це ФІДЕ повідомила у суботу, 8 червня.

Комісія з етики ФІДЕ визнала те, що рф включила до свого складу регіональні шахові клуби частково окупованих регіонів України – Донецької, Луганської, Запорізької та Херсонської областей, організовувала шахові турніри на окупованих територіях України, а також не дотримувалася політичного нейтралітету.

За рішенням комісії ФІДЕ, зупинка членства Федерації шахів росії буде тривати два роки, але може бути переглянутим, якщо впродовж наступних двох місяців організація повністю змінить своє керівництво та припинить діяльність на окупованих територіях України.

Тепер Федерація шахів росії не має права брати участі в заходах, які організовує ФІДЕ, але це не впливає на гравців, тренерів, арбітрів та клубів, які представляють Федерацію шахів росії.

Комісія з питань етики ФІДЕ також оголосила догану президенту ФШР Аркадію Дворковичу.

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.