Ярослава Магучіх встановила світовий рекорд зі стрибків у висоту

Українка виграла змагання у секторі для стрибків у висоту, встановивши новий рекорд світу - 2,10 метра.

Українська легкоатлетка Ярослава Магучіх встановила новий світовий рекорд у стрибках у висоту. З першої спроби вона взяла висоту - 2,10 метра, що стало вперше в історії жіночих стрибків. 

Світовий рекорд Магучіх підкорився на етапі Діамантової ліги в Парижі. Українка виграла змагання у секторі для стрибків у висоту, встановивши у першій спробі новий рекорд світу - 2,10 метра.

Світовий рекорд у жіночих стрибках у висоту тримався впродовж 37 років. Попереднє досягнення було встановлено у 1987 році болгаркою Стефкою Костадіновою, яка взяла висоту 2,09 метра на чемпіонаті світу у Римі.

ВІДЕО

Магучіх побила один із найстаріших світових рекордів у легкій атлетиці.

mag2

"У мене було відчуття, що я зможу стрибнути на 2,07 і, можливо, на 2,10... Нарешті я вписала Україну в історію світової легкої атлетики", - сказала Магучіх після перемоги.

З чудовими результатами легкоатлетку привітав президент України Володимир Зеленський.

"Дякуємо тобі, Ярославо, за те, що так високо підняла український прапор і здобула цю перемогу для нашої країни та народу. Кожна така перемога є неймовірно важливою для нашої сили та єдності.", – написав у себе в Telegram-каналі Володимир Зеленський. 

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.