Усик відмовився від усіх чемпіонських поясів

Український боксер залишив усі чемпіонські пояси іншим, вирішивши позбутися зобов’язання доводити комусь власну перевагу.

Чемпіон світу за версіями WBC, WBA та IBF у надважкій вазі Олександр Усик (25-0, 16 КО) оголосив, що усі його пояси вакантні і чекають на своїх нових володарів.

Український боксер записав відео, розмістивши його в Х з поясненням такого свого рішення.

"Сьогодні гарний день сказати про те, що я хочу залишити всі свої пояси, якими зараз володію. Зробити їх вільними, щоб хлопці, які стоять у черзі за ними, боксували. Друзі, я залишаю пояси, але не йду зі спорту, тому що в мене є last dance.

Усім хочу подякувати, з повагою ставлюсь до всіх організацій. Хочу всім подякувати і сказати: "Далі - більше". Слава Богу за все! Слава Україні!" - заявив Усик.

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.