Який стабілізатор напруги обрати для холодильника

Який стабілізатор напруги обрати для холодильника

У сучасному світі людина не може обійтися без електрики. Стає дискомфортно, якщо в будинку перестає горіти світло. Особливо неприємно, якщо холодильник, набитий продуктами, виявляється без можливості стабільно працювати.

 Одним із варіантів запобігання такій ситуації є придбання стабілізатора напруги. 

Коли потрібно придбавати стабілізатор 

Купити стабілізатор нескладно, важче правильно його обрати. Ви знайдете в асортименті магазинів різноманітні моделі та ціни на стабілізатори у Луцьку, що залежать від можливостей техніки. Розглянемо ситуації, за яких не обійтися без стабілізатора напруги для холодильника:

  • часте мерехтіння або перегорання ламп в освітлювальних приладах;
  • збої в роботі електроприладів та електроніки;
  • стара чи неякісна електропроводка в будинку.

Основним призначенням стабілізатора є вирівнювання напруги електромережі перед пристроєм-споживачем. Якщо стрибки показників струму дуже суттєві, стабілізатор просто відсікає подачу напруги перед електроприладом, тим самим захищаючи його від виникнення критичної несправності.

Як правильно підібрати стабілізатор напруги для холодильника

Для правильного вибору пристрою достатньо знати лише параметр потужності приладу, перед яким ви бажаєте встановити стабілізатор.

Важливо також знати, якого типу компресор встановлено у холодильній техніці. Щоб підібрати стабілізатор напруги для інверторного холодильника, потрібно до значення потужності додати 20%. Отримане значення буде потужністю стабілізатора.

Для лінійних холодильників у техпаспорті вказується пускова потужність, яка зазвичай у 3-8 разів перевищує номінальну. Тому стабілізатор потрібно підбирати, виходячи саме з цього значення. Для будь-якого холодильника ви зможете підібрати стабілізатор в Allo.ua у Луцьку, де запропоновано якісні моделі.

Надійні та доступні стабілізатори напруги для холодильників

Пропонуємо розглянути трійку найпопулярніших моделей стабілізаторів від українських виробників.

Струм СтР-300 (0,3 кВт)

Цей стабілізатор напруги чудово підійде для холодильників потужністю до 300 Вт. Його інтервал роботи від 120 до 280 В, а точність стабілізації напруги ±2,5%. Добре зарекомендував себе у роботі, отримавши велику кількість позитивних відгуків.

LVT ACH-1000 (ЛВТ АСН-1000)

Завдяки робочій потужності 1000 Вт даний стабілізатор можна використовувати для безпеки одразу декількох пристроїв. Його пускова короткочасна потужність – 3000 Вт, що дозволяє підключати пристрої, які автоматично вмикаються та вимикаються. Цей стабілізатор напруги чудово послужить для забезпечення електробезпеки вашого будинку.

Voltok SRK 500

Відмінний варіант стабілізатора напруги для холодильника. Завдяки вбудованій функції увімкнення із затримкою в 3 хвилини після відключення він автоматично збереже компресор від різкого запуску. Маючи потужність 500 Вт та діапазон спрацьовування від 100 до 275 В, цей пристрій чудово впорається зі своїм завданням.

З цими та іншими моделями стабілізаторів делікатна холодильна техніка буде в безпеці.

Оставить комментарий

Защитный код Обновить

Please publish modules in offcanvas position.