Паралізований військовий знову почав ходити за допомогою екзоскелету

Легкий пристрій із батарейним живленням коштує 75 000 доларів і має спеціальні датчики.

Ветеран армії США Річард Найдер, який був поранений під час служби в Іраку в 2005 році і не міг ходити майже десять років, знову став на ноги за допомогою моторизованого екзоскелету ReWalk Personal 6.0. Про це пише Daily Mail.

"Я не можу перестати посміхатися, коли знаходжуся в ньому. Це повна незалежність, можливість стояти на ногах, дивитися всім у вічі. Я знову можу бути хлопцем, а не просто взірцем для наслідування", - розповів колишній армійський сержант.

Пристрій з батарейним живленням коштує 75 000 доларів і має датчики, які визначають, коли людина переміщає свою вагу, а також двигун, що допомагає йому ходити. Зокрема датчики виявляють, коли людина переміщає свою вагу, а потім дають команду іншій нозі рухатися, створюючи рух ходьби. Легкий екзоскелет допомагає стабілізувати коліна та стегно.

Технологія, що лежить в основі ReWalk, розроблялася протягом багатьох років та отримала схвалення FDA близько восьми років тому. У ній є моторчики в кульшових та гострих суглобах і батарейний блок, що носиться на спині людини.

"Його можна використовувати для тих, хто повністю паралізований, але його також можна використовувати для людей, які хоч трохи можуть ходити, але мають труднощі. Це майже велика мета з другої причини, яка розширює для людей з інсультом і неповним ушкодженням спинного мозку" , - зазначив фізіотерапевт Ден Бонароті.

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.