Як обрати компактний і надійний водонагрівач та де купити

Як обрати компактний і надійний водонагрівач та де купити

Ідеальний водонагрівач можна поставити вертикально чи горизонтально, прикріплюючи до стіни. Він має бути енергоефективним, компактним і водночас зручним у використанні. А зносостійкість має гарантувати експлуатацію багато років без ремонтів та заміни.

Здається, що такі вимоги дуже складні до виконання в одному пристрої, якщо не звернути увагу на цікаву лінійку продукції Electrolux – Gladius 2.0.

Купити водонагрівач Electrolux Gladius 2.0 можна саме для забезпечення гарячою водою користувачів із мінімальним навантаженням на мережу. Ця лінійка водонагрівачів може розташовуватись у будь-якій точці водозабезпечення. А ще – це дуже надійна система, що передбачає тривале використання навіть у складних умовах – жорстка вода і робота 24/7.

Спеціалізований інтернет магазин Ваш Клімат пропонує такі водонагрівачі у широкому асортименті потужності та місткості, а також може запропонувати іншу потрібну для створення якісних житлових та робочих умов кліматичну техніку. Ми ж повернемось до основної теми нашої публікації та звернемо увагу на найголовніші переваги використання Gladius 2.0. Та вкажемо на ті новації і технічні рішення, які допомагають використовувати його тривалий час, але мати вдома водночас компактним і зручним електробойлером.

Захист водонагрівального елемента

Щоб поліпшити надійність роботи, конструктори водонагрівача вирішили використати найнадійнішу систему – «сухий» ТЕН. Тобто теплонагрівальний елемент не має прямого дотику до вологи і виконує свою корисну роботу у герметичному корпусі, що ізольований від проточної води у баку.

Відсутність прямого контакту дає можливість уникнути появи на поверхні елементу ділянок, вкритих виділеними під час нагрівання, солями. Це своєю чергою скорочує витрати енергії, яка б дарма витрачалась на нагрів шару з накипом.

Антибактеріальна система Bacteria Stop System

Одна з важливих проблем водонагрівачів будь-якої системи – періодичне виникнення негативної мікрофлори в середині бака. Це пов'язано з тим, що постійна температура та висока вологість є ідеальними чинниками для появи мікроорганізмів. Щоб уникнути таких неприємностей застосовується спеціальна технологія Bacteria Stop System. Вона допоможе уникнути:

  • постійного обслуговування нагрівача зі значними витратами як за вартістю, так і за зусиллями на очищення бака;
  • не потребуватиме постійного перегрівання води до температури, що змусить гинути бактерії;
  • вода завжди буде чистою, свіжою і приємною до застосування.

До речі, обсяг бака може бути як мінімальним – 30 літрів, так і максимальним – 100 л. Таким чином можна економно використовувати воду і енергоресурси, завчасно розрахувавши необхідне споживання гарячої води для кухні та гігієнічних процедур користувача.

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.