Навіщо ламінувати документи та як обрати ламінаційну плівку

Навіщо ламінувати документи та як обрати ламінаційну плівку

Ламінування документів — це процес покриття паперів плівкою з обох сторін з метою захисту від пошкоджень, вологи, забруднення та зносу.

Процес ламінування полягає в тому, що паперовий аркуш вкладається між двох тонких плівок, які потім з'єднуються під впливом тепла і тиску. Все це здійснюється за допомогою спеціального приладу — ламінатора, а також ламінаційної плівки. Якщо ви в пошуках якісних матеріалів для захисту друкованої продукції, рекомендуємо перейти на сайт виробника Аверс. В каталозі ви знайдете все необхідне за приємними цінами та з доставкою по всій країні.

Переваги ламінування документів

Даний вид обробки паперу має безліч незаперечних переваг:

 • Захист. Ламінування додає документам міцності та стійкості до впливу зовнішніх факторів. Вони стають водонепроникними та зносостійкими, що дозволяє їм тривалий час залишатися в гарному стані.
 • Покращення вигляду. Обробка покращує зовнішній вигляд паперів, надаючи їм блискучий або матовий фініш.
 • Довговічність. Плівка для ламінування подовжує термін служби документів, оскільки вони краще захищені від зовнішніх впливів.
 • Збереження інформації. Додатковий захист є корисним для документів, що часто використовуються або зберігаються у важкодоступних умовах, таких як інструкції, картки ідентифікації, меню та інші.
 • Використання маркерів і ручок. Ламіновані аркуші зазвичай можна позначати маркерами та ручками, а потім легко витирати, залишаючи документ в незмінному стані.
 • Застосування. Ламінувати можна різні типи документів, включаючи візитні картки, бейджі, сертифікати, посвідчення, плакати, картки меню, карти та багато інших.
 • Професійний вигляд. За допомогою ламінатора та плівки можна надати документам професійний вигляд, що важливо при проведенні презентацій.

Особливості вибору ламінаційної плівки

Обираючи ламінаційні матеріали, слід звертати увагу на:

 • Товщину. Існують різні товщини плівки. Найпоширенішими є такі види товщини, як 80-250 мкм (мікронів) та більше. Цей параметр впливає на міцність та зносостійкість ламінованого документа, а також на його гнучкість.
 • Тип. Ви можете купити плівку для ламінування глянцевого або матового типу. Глянцевий матеріал надає блискучий фініш, тоді як матовий — більш приглушений.
 • Розмір та формат. На сучасному ринку представлені різні розміри та формати плівки. Окрім розповсюдженого формату А4, можна купити варіант для обробки листівок, візиток тощо.
 • Клейкість. Деякі плівки мають клейкий шар на одному боці, що дозволяє створювати самоклеючі наклейки та мітки. Якщо ви плануєте використовувати ламінаційні матеріали як наклейки, оберіть клейку плівку.
 • Марка та якість. Вибирайте продукцію від відомих виробників, які гарантують якість продукту. 
 • Бренд ламінатора. Перевірте, який тип плівки рекомендується виробником вашого ламінатора. Різні моделі пристроїв можуть можуть поєднуватися з певними різновидами матеріалів.

Де придбати якісні матеріали для ламінації документів

lamin2

Покупка ламінаційної плівки в інтернет-магазині Аверс має безліч переваг:

 1. Зручність та доступність. Ви можете шукати і купувати товари з будь-якого місця, де є доступ до інтернету, що дозволяє заощаджувати власний час та сили.
 2. Широкий вибір товарів. Виробник пропонує різноманітний асортимент ламінаційної плівки, включаючи різні товщини, розміри, типи та бренди. Ви зможете знайти варіант, що відповідає конкретним потребам.
 3. Порівняння цін і характеристик. На сайті можна легко порівнювати ціни на різні види матеріалів, а також дізнатися більше про характеристики та властивості кожного продукту.
 4. Зручна доставка. Компанія пропонує зручні варіанти доставки, включаючи доставку до дверей в місті Дніпро. Ви можете отримати покупку безпосередньо до свого дому або офісу. Також доставка здійснюється в Київ та інші міста України кур'єрською службою.
 5. Економія часу і зусиль. Вам не треба витрачати час на поїздку до звичайної крамниці та стояти в черзі. Покупка в інтернет-магазині забезпечує збереження вашого часу та зусиль.

Переходьте на сайт компанії та вигідно купуйте офісний папір, файли, ламінаційну плівку та інші витратні матеріали!

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.