Google з 1 грудня видалятиме неактивні облікові записи

Власники облікових записів, які потенційно можуть бути видалені, спочатку отримають кілька сповіщень від Google на електронну пошту.

Компанія Alphabet Google відповідно до своєї оновленої політики користування з 1 грудня почне видаляти облікові записи, які не використовувалися принаймні два роки. Про це повідомляє Bloomberg. 

Згідно з новими правилами, які Google оголосив ще в травні 2023 року, починаючи з 1 грудня облікові записи, які не використовувалися принаймні два роки, можуть бути видалені. 

Власники облікових записів, які потенційно можуть бути видалені, спочатку отримають кілька сповіщень від Google на електронну пошту, повʼязану з цим обліковим записом, і на пошту для відновлення.

Зазначається, що Найпростіший спосіб підтримувати активність свого облікового запису Google (і таким чином запобігти його видаленню) — входити принаймні раз на два роки.

Крім того, Google вважатиме акаунт активним, якщо користувач надсилатиме або відкриватиме електронні листи, користуватиметься пошуковою системою Google і переглядатиме відео YouTube під час входу в обліковий запис. Підписки, налаштовані через ваш обліковий запис Google, зокрема профілі сторонніх додатків і публікацій, також можуть враховувати активність.

Також, щоб зберегти вміст Google Фото потрібен спеціальний вхід. Як раніше було оголошено Google, вміст Фото також може бути видалено через два роки бездіяльності — це означає, що слід час від часу відкривати програму, щоб зображення не потрапляли у смітник.

Додається, що  оновлення неактивного облікового запису торкнеться лише особистих облікових записів Google, які не використовувалися протягом двох або більше років. У компанії підкреслюють, що це не вплине на облікові записи організацій, наприклад шкіл або компаній.

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.