Компанія Lenovo представила ноутбук із прозорим екраном

Він забезпечує прозорість до 55%.

На виставці Mobile World Congress (MWC) 2024 китайська компанія Lenovo представила інноваційний ThinkBook Transparent Display Laptop Concept - 17,3-дюймовий ноутбук з прозорим MicroLED-дисплеєм з максимальною яскравістю 1000 ніт. Він забезпечує прозорість до 55%. Про це повідомляє сайт Tom`s Hardware.

Клавіатура повністю сенсорна, як і тачпад. При використанні стилуса ноутбук автоматично розпізнає його і дозволяє використовувати всю панель як велику дошку для письма або малювання.

Він також був оснащений незвичайною веб-камерою, яка розташована вздовж основи ноутбука і спрямована в бік від екрану, а не на користувача. Це дозволяє програмам бачити об'єкти за екраном і взаємодіяти з ними.

Однією з головних проблем є те, що будь-хто може побачити, над чим ви працюєте, через кришку, яка є прозорою. Теоретично можливий режим конфіденційності, який можна вмикати за потреби, але в цій моделі ноутбука він не був доступний.

Наразі ноутбук Lenovo з прозорим дисплеєм - це лише концепт, і навряд чи ми побачимо його в якості споживчого пристрою найближчим часом. Але, за словами Тома Батлера, виконавчого директора з продуктів ThinkPad, компанія розроблятиме цю технологію протягом наступних п'яти років і врешті-решт випустить її на ринок.

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.