У Windows 11 з'явилася можливість використовувати смартфон як вебкамеру

Ця функція буде доступна поступово для всіх користувачів Windows 11.

 

Microsoftрозпочала впровадження нової функції у Windows 11, яка дозволяє використовувати телефон або планшет з операційною системою Android як вебкамеру для комп'ютера. Про це йдеться на сайті компанії.

Ця функція вперше була представлена в телефонах Pixel через бета-версію Android 14 минулого року. Тепер вона стала доступною для користувачів, які беруть участь у програмі попередньої оцінки Windows.

Це дає можливість брати участь у відеодзвінках без необхідності купівлі використання додаткової вебкамери, в деяких випадках з вищою якістю. Оскільки передбачаються функції перемикання між передньою та задньою камерою, а також використання ефектів, які надаються моделлю мобільного пристрою.

11 2

Для активації цієї функції користувачам необхідно перейти в налаштування Bluetooth і пристроїв, вибрати "Керування пристроями" і надати ПК доступ до їхнього мобільного пристрою Android. Окрім цього, необхідно встановити оновлення Cross Device Experience Host з Microsoft Store, що є обов'язковим для роботи цієї функції.

Ця функція буде доступна поступово для всіх користувачів Windows 11. Для використання цієї можливості необхідно, щоб ваш Android-смартфон або планшет мав версію Android 9.0 і вище, а також версію застосунку Link to Windows 1.24012 або вище.

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.