Microsoft заборонила поліції використовувати її штучний інтелект для розпізнавання облич

Це також охоплює будь-які правоохоронні органи в усьому світі.

Компанія Microsoft офіційно заборонила поліцейським департаментам США використовувати генеративний ШІ для розпізнавання облич за допомогою Azure OpenAI Service. Про це повідомляє TechCrunch.

Це також охоплює будь-які правоохоронні органи в усьому світі. Заборона стосується використання технології розпізнавання облич в реальному часі на мобільних камерах, таких як нагрудні камери та відеореєстратори.

Ці зміни сталися після того, як компанія Axon, виробник технологій і зброї для військових і правоохоронних органів, оголосила про створення нового продукту, який використовує генеративну текстову модель OpenAI GPT-4 для узагальнення аудіо з бодикамер. Проте критики вказали на потенційні проблеми з використанням цієї технології, як-от поява неправдивої інформації та расові упередження, які можуть залишити негативні наслідки, особливо у разі зупинки поліцією кольорових людей.

Неясно, чи використовувала компанія Axon Azure OpenAI Service для свого продукту і чи зумовила це оновлення політики Microsoft. 

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.