Підвищення кваліфікації в режимі онлайн: нові можливості для педагогів

Рейтинг:  0 / 5

Звезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активна
 

Сучасні технології відкривають нові можливості для педагогів. Освітній проект «На Урок» дозволяє підвищити рівень кваліфікації в режимі онлайн.

Працівникам освітнього напрямку критично важливо постійно вдосконалювати рівень фаховості, вивчати прогресивні методи роботи з дітьми та досвід колег. Але участь в семінарах та інших заходах, що відбуваються у великих містах та за кордоном для багатьох неможлива через брак часу та фінансування, сімейні обставини. Але завдяки сучасним технологіям освітяни отримали можливість навчатись в режимі онлайн. Інтернет-конференція для викладачів, вебінар для вихователів стають звичним явищем. Необхідно лише знайти надійні джерела фахової інформації.

Освітній проект «На Урок»: обмін досвідом в режимі онлайн

Платформа пропонує нові можливості для педагогів. На сайті naurok.com.ua пропонується інформація в різних напрямках:

  • дошкільне виховання. Нові методики розвитку дітей, сучасні вимоги до закладів та взаємодія з батьками;
  • шкільна освіта. Класне керівництво, методичні матеріали, цікаві пропозиції щодо викладання різних дисциплін та підвищення рівня знань, організації дозвілля;
  • інклюзія;
  • підготовка до ЗНО;
  • новини про сертифікацію вчителів та інші важливі постанови МОН України, актуальні конкурси, розклад проведення олімпіад.

Проект «На Урок» створювався як майданчик для обміну досвідом між педагогами. Але з часом платформа стала набувати популярності, її можливості суттєво розширились.

vebinar2

Великий вибір форматів для підвищення рівня кваліфікації

Ще декілька років тому освітяни, що живуть та працюють в невеликих населених пунктах, стикалися з обмеженими можливостями для розвитку. Вони отримували інформацію з педагогічних видань, вказівок керівників та друкованих методичних посібників. Проект «На Урок» стирає відстань від столиці країни та дозволяє вдосконалювати професійний рівень самостійно в зручному режимі.

vebinar3

До послуг користувачів великий вибір форматів:

  • електронна бібліотека з розробками уроків та матеріалами по різних дисциплінах, методичними матеріалами, рекомендаціями та цікавими ідеями щодо організації виховної та позакласної роботи, контрольними роботами;
  • допомога в створенні онлайн-тестів;
  • вебінари досвідчених педагогів-практиків;
  • записи інтенсивів та конференцій.

Ви можете ознайомлюватися з будь-якими матеріалами на сайті в зручний для себе час, отримувати важливі новини в режимі онлайн. Чисельність користувачів сайту постійно зростає. Скористайтеся можливістю знайти однодумців, нові знання та цікаві напрямки для розвитку.

Оставить комментарий

Защитный код Обновить

Please publish modules in offcanvas position.