Промислові акумулятори в Києві від виробника за конкурентними цінами

Акумуляторний завод в Україні: співпраця з професіоналами.

Збільшення потреб в енергетичній сфері, розробка та реалізація проєктів, обладнання високої потужності, вимагає впровадження модифікованих джерел живлення, що відповідають заданим умовам. Акумуляторний завод «АДС» спеціалізується на виробництві лужних батарей для різних сфер промисловості. На виробничих потужностях вузькоспеціалізованих підрозділів підприємства розробляються та реалізуються нові технології в області зберігання енергії.

З 2020 року фахівці компанії приступили до випуску літій-іонних батарей промислового призначення. Сьогодні «АДС» спеціалізується не тільки на випуску нових моделей джерел живлення, але й активно працює в області переробки використаних батарей. Завдяки будівництву нового комплексу є можливість переробляти лужні акумулятори всіх типів, що відбивається на реалізації державних екологічних програм.

Промислові акумулятори: представлений асортимент

Співпраця з перевіреним виробником дозволяє придбати:

  • лужні акумулятори в різних варіантах виконання;
  • системи безперебійного живлення (основна область застосування: альтернативна енергетика);
  • промислові акумулятори, які використовуються для зарядки обладнання;
  • аксесуари для джерел живлення. 

Асортимент продукції, що випускається, регулярно поповнюється новими реалізованими ідеями. Важливий момент: всі батареї «АДС» супроводжуються сертифікатами відповідності, що підтверджує сертифікацію в Україні. Використання якісної сировини плюс впровадження прогресивних технологій збільшує термін служби промислових акумуляторів. Реальні приклади: у разі установки на транспорт батарею не потрібно міняти протягом мінімум 10 років, монтаж на стаціонарному об'єкті виключає необхідність ремонтних робіт протягом 20-25 років. На всі акумулятори поширюється гарантійний термін. Порядок цифр залежить від типу батареї. Максимум — 5 років.

Співпраця з професіоналами

Звернення до фахівців компанії «АДС» дозволяє не тільки познайомитися з великим асортиментом лужних батарей, що використовуються в різних сферах промисловості, а й замовити професійне сервісне обслуговування. Додатковий плюс — якісна переробка використаних енергетичних джерел. Купити промислові акумулятори в Києві або дізнатися додаткову інформацію можна на сайті виробника https://ads.ua/ua.

* реклама

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.