Мобільний друк: сучасні інновації для загального використання

Сучасні інновації дозволяють легко та швидко друкувати фото та документи з мобільних пристроїв, знаходячись у будь-якому місці світу.

 

Сучасні технології мобільного друку

За кілька останніх років розробники друкарського обладнання зробили все можливе, щоб забезпечити зручність та варіантність керування ними. Це дало користувачам можливість друкувати максимально легко, навіть дистанційно через мобільні пристрої. Для цього існує чимало інновацій, зокрема NFC, Apple AirPrint, Wi-Fi Direct, Google Cloud Print та інші хмарні служби. Усі вони прості у використанні, швидко працюють та гарантують ефективний результат. Нижче приведені всі доступні методи мобільного друку та їх можливості.

AirPrint

За допомогою планшетів і смартфонів сьогодні можна робити все: відвідувати казино та запускати ігрові автомати онлайн для захоплюючого дозвілля, читати книжки, спілкуватися, фотографувати – і друкувати. Сервіс AirPrint від Apple дає змогу робити це легко та швидко. Він:

  • взаємодіє з будь-якими портативними пристроями (iPhone, iPad, MacBook тощо);
  • не потребує інсталяції додаткових програм;
  • працює через мережу Wi-Fi. 

Сертифікат Direct, що є майже на всіх сучасних бездротових принтерах, забезпечує відправку файлів без проміжного підключення до точки доступу (маршрутизатора). Завдяки цьому можна відправляти завдання на друк звідки завгодно, де є стабільне інтернет-з’єднання.

Google Cloud Print

У якості посередника між смартфоном та оргтехнікою цей веб-сервіс допомагає зручно друкувати із будь-якого місця світу, якщо є зв’язок з Інтернетом. Інновація підтримується кожним друкуючим пристроєм (ДП) із доступом до хмарних сервісів. ДП зможе обмінюватися інформацією з іншими апаратами, підключеними до Інтернету.

HP ePrint

Фірмовий сервіс передає документи для друку через унікальний e-mail принтера HP. Користувачеві слід прикріпити файл до електронного листа та звичайним чином відправити його за відповідною адресою. ДП відразу обробить отримане відправлення та виконає завдання. Якщо задач буде кілька, вони виконуватимуться по черзі у міру надходження.

Acer Print

Ще одна фірмова програма для віддаленого управління з пристроїв Acer, яка сканує бездротову мережу, знаходить відповідний ДП і відображає його на екрані телефона. Після цього можна друкувати будь-яким способом.

Near Field Communication

Зручне рішення для бездротового друку на близькій відстані. NFC − найпростіший у використанні сервіс: достатньо торкнутися телефоном до корпусу ДП (або провести гаджет біля принтера) – і завдання буде передано на друк. Між пристроями здійснюється обмін NFC-тегами, внаслідок чого документ переміщується з одного апарата на інший. Універсальна технологія також дозволяє сплачувати рахунки, розплачуватись за товари чи послуги.

Немає жодних сумнівів, що технологічний прогрес у в найближчому майбутньому запропонує нам нові, ще більш цікаві інновації для віддаленого мобільного друку. Але й тих сервісів, що вже існують, більш ніж вистачає для комфортної взаємодії з оргтехнікою. Щоб їх використовувати, не треба мати якусь підготовку: сервіси доступні всім користувачам.

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.