Пенсіонер із Сум продав квартиру, а гроші віддав ЗСУ

Чоловік, який продав квартиру і дачну ділянку, каже, що йому вистачає пенсії, а виручену від продажу суму цілком віддав на потреби українських захисників.

Пенсіонер із Сум, 85-річний Микола Іванович, продав квартиру та дачну ділянку, а виручені 35 тисяч доларів передав на допомогу ЗСУ, повідомляє Громадський фонд Суми, якому чоловік передав гроші.

Зазначається, що Микола Іванович усе життя прожив у Сумах. Цього літа він втратив дружину, а до цього – рідного сина. Чоловік вирішив продати квартиру та дачну ділянку, щоб допомогти українським захисникам під час війни з РФ та зробити свій внесок у перемогу України.

Отримавши кошти від продажу нерухомості, він попросив племінницю знайти волонтерський фонд, який збирає кошти на потреби Збройних Сил.

"Другий день наша команда намагається прийняти цей факт. Мабуть, такі речі і не потребують зайвих коментарів", - наголошують у фонді, якому чоловік у результаті віддав пожертву.

У благодійній структурі кажуть, що ці кошти витратить на окрему цільову закупівлю для ЗСУ. Поки що фонд проводить консультації з військовими, щоб з'ясувати їхні потреби сьогодні

"Ми разом із командою Громадського фонду Суми вже розпочали консультації з військовими щодо актуальних потреб та розповімо про закупівлі на наших сторінках", - кажуть в організації.

Микола Іванович запевняє, що ці кошти йому не потрібні. Він 46 років працював на заводі Фрунзе. Говорить, що на життя йому цілком вистачає пенсії.

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.