Рашисти показали, як «героїчно» знищили опору моста 1943 року

Це було названо "десантом ЗСУ" який форсував Дніпро.

Так зване міноборони РФ, виклало чергове "побєдобесне" відео під назвою "знищення морськогодесанту ЗСУ екіпажами вертольотів Ка-52".

І це відео одразу можливо заносити у категорію найбільш тупих спроб рашистів вигадати перемогу, десь на рівні зі "знищеними" американськими БМП M2 Bradley, яких фізично немає у ЗСУ. Нижче приводимо й оригінальний допис.

opora2

opora3

Для початку взагалі треба почати з назви, бо якщо знищується десант через річку, то чому він "морський"...

Але потім з'являються кадри знищеної "баржі", на якій нібито українські війська намагались форсувати, чи то море, чи то Дніпро.

Нехай... забули про логіку... Нехай, хтось дійсно посеред білого дня на несамохідній бетонній баржі намагався без жодної підтримки та військової техніки переправитись через Дніпро на позиції, які обороняє ціла бригада РХБЗ РФ. Але на кадрах не баржа - це опора моста.

Рашиські пілоти на камеру протитанковими ракетами "Вихрь" обстріляли опору моста поблизу Енергодара. Це залишки мосту через Дніпро, який весною 1943 року почали будувати німці, він існував до лютого 1944 року, після чого був підірваний. Все що залишилось - дві опори. По одній з яких і відстрілялись рашисти.

opora4

Тобто офіційне рашиське міноборони, підіймає у повітря вертольоти, випускає дві протитанкові ракети по опорі моста та заявляє про знищення "морського десанту ЗСУ через Дніпро".

opora5

З цього можливо зробити лише наступний висновок. Або у департаменті пропаганди міноборони РФ працюють клінічні імбецили, або професіонали, які розуміють реальний інтелектуальний рівень своєї аудиторії.

Джерело: DEFENSE EXPRESS

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.