Військовий РФ розповів про зґвалтування та мародерство у Бучі

Окупанти забирали цінності із будинків, а самі будинки руйнували. Також він розповів про випадок зґвалтування матері та доньки.

Колишній російський військовий Микита Чібрін, який перебував у Бучі під час її окупації, розповів російському The Insider, що був свідком багатьох військових злочинів.

За словами Чибрина, він служив у 64-й мотострілецькій бригаді РФ у Бучі. 16 червня він зміг втекти з фронту та зв'язався з правозахисниками, які допомогли йому залишити Росію. 15 листопада він попросив політичного притулку в Іспанії.

Чибрін стверджує, що був свідком багатьох військових злочинів і готовий давати свідчення про них у міжнародному суді.

"Точно знаю, що були факти мародерства. Я бачив, як брали машини у Липівці та Андріївці, бачив, як ламали машини, які не могли завести, руйнували будинки... Брали прикраси з будинків, мобільні пристрої", – цитує його The Insider .

Крім того, Чибрін підтверджує згвалтування, здійснені росіянами.

"Був випадок в Андріївці, коли зґвалтували матір та дочку. Четверо хлопців зробили це. Один втік, інших товариші по службі та командування побили табуретками. Їх взагалі хотіли розстріляти. Їх не можна було звинуватити, бо не було доказів, тому їх просто звільнили", – стверджує екс-військовий РФ.

Він також заявив, що вважає війну Росії проти України злочинною та заявив, що "хоче зробити все можливе для її закінчення".

Нагадаємо, на Київщині досі знаходять тіла закатованих росіянами українців.

ПО ТЕМІ:  Командир наказав: «У витрату їх»

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.