Льотчик підбитого українського літака врізався в колону ворожої техніки

Капітан Андрій Антихович був посмертно нагороджений орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня.

Сьогодні командування 299 бригади тактичної авіації ім. генерал-лейтенанта Василя Нікіфорова поділилося у Facebook подробицями героїчного вчинку одного зі своїх льотчиків, капітана Андрія Антиховича, який відбувся рівно рік тому, 26 лютого 2022 року.

"26 лютого 2022 року льотчик нашої бригади капітан Андрій Антихович на літаку Су-25 здійснював бойовий виліт в Херсонському напрямку для зупинення ворожих сил, що намагались за всяку ціну форсувати Дніпро задля подальшого наступу на Миколаїв та Одесу, - йдеться у повідомленні.

Андрій виявив колони техніки та живої сили противника та завдав по них успішного вогневого ураження, чим зупинив просування ворога на напрямку наступу.

Нажаль, виконуючи бойове завдання, наш штурмовик був збитий засобами ППО орків. Підступний ворог зміг влучити у літак, але не зміг зламати рішучість та сміливість Українського льотчика в його бажанні боронити Українську Землю.

letchik2

До останньої секунди свого життя капітан Антихович мужньо виконував бойове завдання. А в останню мить, коли постало рішення - катапультуватися чи знищити проклятих окупантів – не вагаючись направив підбитий літак в бік колони ворожої техніки.

За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі Андрій Антихович був посмертно нагороджений орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня.

У цей день висловлюємо щирі слова підтримки та розділяємо скорботу рідним Андрія – мамі, Світлані Григорівні, та сестрі - Вікторії. Ми назавжди збережемо в серцях пам'ять про нашого побратима та помстимося ворогові за загибель Андрія!"

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.