Поліція Київщини затримала жінку, яка труїла екс-коханців

Підозрювана розсилала своїм "ворогам" пляшки алкоголю з талієм.

Поліція заарештувала мешканку Київської області, яку підозрюють у отруєнні своїх коханців. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Київщини. 

Голова поліції Київської області Андрій Небітов розповів, що один із постраждалих 14 лютого у День святого Валентина отримав повідомлення у месенджер з невідомого номера про те, що його номер телефону брав участь у розіграші і він нібито виграв відповідний приз.

"Через кілька днів він справді отримав пляшку рому, яку став поступово вживати, і три шоколадки. Через деякий час йому стало погано, і він потрапив до лікарні", - розповів голова поліції.

yad2

Подібні випадки отруєння зафіксовано у лікарні Фастова – у чотирьох жінок.

"2 лютого у мене був День ангела, і я вирішила запросити подруг відзначити. Ми розпили пляшку рому, яку я напередодні виграла в розіграші. Через кілька днів нам всім стало погано. Почало пекти в грудях і німіло тіло. Ми з подругою поїхали до Києва, і нас поклали в реанімацію. Волосся почало випадати клаптями", - розповіла одна з потерпілих.

Крім того, згодом стало відомо, що чоловік від отруєння помер. Результат лабораторного дослідження встановив, що його отруїли талієм.

Правоохоронці встановили, що відправлення кур'єрською доставкою отруйних пляшок рому здійснювала жінка.

yad3

У результаті правоохоронці дізналися більше інформації про жінку, яку підозрюють у отруєнні. Зокрема, 20 років тому вона жила в Іванківському районі та мала стосунки із померлим чоловіком, але сімейне життя не склалося.

Чоловік однієї з чотирьох отруєних постраждалих жінок теж мав колись стосунки із цією підозрюваною. Торішнього серпня вона вже намагалася отруїти його в такий же спосіб, але, мабуть, концентрація дози талію була замала. У січні цього року небезпечну посилку отримала його дружина.

Поліцейські затримали жінку та помістили до ізолятора тимчасового тримання. Їй інкримінують навмисне вбивство.

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.