На Закарпатті заборонили УПЦ МП

Депутати рекомендували правоохоронцям швидко реагувати на виявлення фактів ведення антиукраїнської пропаганди з боку представників релігійних організацій.

Депутати Закарпатської обласної ради ухвалили рішення про заборону діяльності на території регіону усіх релігійних організацій, пов’язаних з Росією. Про це повідомила пресслужба облради у четвер, 1 червня.

Вказано, що депутати підтримали відповідне рішення "Про забезпечення зміцнення національної безпеки у сфері діяльності громадських та релігійних організацій на території Закарпатської області".

"Заборонити на території Закарпатської області діяльність релігійних, церковних, громадських та інших організацій, які співпрацюють або пов’язані з країною-агресором Російською Федерацією", – йдеться в документі.

До заборони у рішенні депутати додали рекомендації правоохоронним органам забезпечити швидке та дієве реагування на виявлення фактів ведення антиукраїнської пропаганди з боку представників релігійних, громадських та інших організацій.

У свою чергу УНІАН інформує, що за рішення проголосували 47 із 51 присутніх у залі депутатів

Як уточнили у Закарпатській обласній військовій адміністрації, наразі на території регіону діють близько 600 релігійних громад УПЦ МП, приблизно 100 громад Православної церкви України та інших православних церков, 470 греко-католицьких громад.

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.