Донька генпрокурора України скаржиться на життя у Фінляндії

"Хочу додому в Монако", - плачеться Анастасія.

Донька генерального прокурора України Андрія Костіна поскаржилася в соцмережах на життя у Фінляндії та заявила, що хоче "додому в Монако", - пише "Кореспондент".

"За#бала эта шотландия Финляндия. Я хочу домой в МОНАКО", - написала дівчина в Instagram. 

kost2

kost3

Сторінку в соцмережі Костіна веде двома мовами - російською та англійською. Згадок про війну в Україні, ракетні обстріли чи інші трагічні наслідки вторгнення Росії на її сторінці немає.

"Донька Генерального прокурора України Андрія Костіна всю війну розважається в найдорожчих Європейських місцях - Рокбрюн-Кап-Мартен, Берлін, Стокгольм. За словами самої дівчини, на Лазурці вона "розквітає". У Фінляндії, як ми вже знаємо, вона "за#балася", - пише Telegram-канал Слон.

Як йдеться в матеріалі Радіо Свобода за 2021 рік, Анастасія Костіна раніше працювала помічницею колеги свого батька, депутата Андрія Задорожного. У той час, як син Задорожного Іван працював поміничком Андрія Костіна. 

Насті та Івану тоді нараховували однакову зарплатню - 26 тисяч гривень на місяць. Костіна закінчила Одеську юридичну академію, а на своїй посаді займалася питаннями екології, виїжджаючи на місця екологічного лиха та інформуючи про них свого шефа. 

kost4

Андрія Костіна призначили на посаду генпрокурорав липні минулого року.

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.