Запрацювала перша нитка водогону, побудована після підриву Каховської ГЕС

Загалом проєкт магістрального водогону складається з трьох ділянок загальною протяжністю майже 150 км.

У понеділок була запущена перша нитка магістрального водогону на ділянці "Інгулець – Кряжеве", який  почали будувати на третій день теракту на Каховській ГЕС – він забезпечить водою чверть населення Кривого Рогу.

Про це повідомила пресслужба Міністерства відновлення.

Нитку водогону почали будувати на третій день після російського теракту на Каховській ГЕС. У цілому ланка "Інгулець – Кряжеве" складається з чотирьох ниток. Запуск решти трьох має відбутись на початку осені.

Загалом проєкт магістрального водогону складається з трьох ділянок загальною протяжністю майже 150 км.

v4

18 серпня голова Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури Мустафа Найєм повідомив у Facebook наступне: "Найбільший прогрес маємо на ділянці річка Інгулець – Південне водосховище. До вересня тут маємо прокласти першу нитку водогону та забезпечити водою Кривий Ріг. Уже проклали 27,2 км трубопроводу. Триває будівництво підстанцій і насосних станцій. На кожній зі станцій працюватиме 6 насосів – 4 основних, один резервний та аварійний".

Будівельники виконують роботи з улаштування гідроізоляції, забивки шпунта, електрики, прокладають кабель для майбутніх підстанцій. На майданчик доставляють необхідні матеріали.

Загалом задіяно 95 одиниць техніки та 216 працівників", - заявив Найєм.

І ось вже сьогодні - добрі новини.

v2

Попереду – запуск ще двох ділянок "Марганець – Нікополь – Покров" (довжина 40,9 км) і "Запоріжжя – Томаківка – Марганець" (76,7 км).

Задля запуску першої ланки вода з річки Інгулець подається насосною станцією до підземного трубопроводу. Далі вода відкритим каналом потрапляє до Південного водосховища та подається мешканцям Кривого Рогу. Цей процес триватиме до 10 днів.

vodov

За для прозорості будівництва на кожній ділянці залучені інженери-консультанти та незалежний технагляд. Роботи на будівництві водогону тривають безперервно та цілодобово. Впровадженням проєкту займається Державне агентство відновлення за сприяння місцевої та обласної влади.

v3

Магістральні водогони для областей, які постраждали внаслідок підриву Каховської ГЕС, коштуватимуть не менше 13,5 мільярда гривень.

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.