Данілов розповів, чи буде додатковий призов

Змін до мобілізації не відбудеться попри заклики до президента дозволити мобілізувати більше людей. Проте не виключається ймовірність додаткового призову.

В Україні не планують вносити зміни до мобілізації попри подібні заклики до президента. Однак ймовірно може бути додаткова хвиля призову. Про це в ефірі Українського радіо заявив секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов.

"Змін до мобілізації не треба очікувати. У нас жодного дня мобілізація не припинялася, але вона відбувається з урахуванням необхідності хлопців і дівчат, яких треба призвати для виконання тих чи інших завдань, ми спокійно робимо цю справу. Вже відпрацьовано не перший етап мобілізації, ґвалту не треба здіймати, тому що все йде за планом, який на сьогодні є", - сказав він.

Однак секретар РНБО допускає можливість додаткового призову. За словами Данілова, наразі у цьому питанні звертаються військові. Однак він зауважив, що це не значить, що додатковий призов буде виходити за ті межі, які було затверджено 24 лютого 2022 року.

"Мобілізація відбувається спокійно, і ті обсяги, які потрібні для наших Збройних сил, ніколи не перетинали ту позначку. Більш того, ми жодного місяця не виходили на ті показники, які затверджували", - сказав він.

Данілов наголосив, що до війська "призивають рівно стільки, скільки потрібно для виконання завдань".

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.